Hakkimizda

Hakkımızda


Kedimolsa Cattery ve Üretim Tesisi, Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan aldığı Üretim ve Satış Çalışma İzinleri ile tamamen yasal olarak faaliyetlerini Kocaeli/Körfez İlçesinde sürdüren bir üretim çiftliğidir. Tesisimizdeki patilerimiz, üst standartlarda üretilmektedir. Üst standardın gerekleri olarak ise patilerimiz, anlaşmalı olduğumuz veteriner hekimlerimizin sürekli gözetimi altında olup patilerimizin aşıları ve iç-dış parazitleri hekimlerimizce düzenli olarak yapılmaktadır.

Kedimolsa, World Cat Federation (Dünya Kedi Federasyonu - WCF) nezdinde yine Kedimolsa adı ile Cattery olarak faaliyet göstermektedir. Patilerimizin renk kodları, WCF tarafından belirlenmekte ve buna bağlı olarak Şecereleri tüm Dünya’da geçerli olacak şekilde çıkarılmaktadır.

Anne ve baba patilerimiz, Türkiye’de ve Dünya’da en kaliteli kan hatları ve renklerden temin edilmiş olup anne-babaların yüz güzelliği, ırk yapısı ve renkleri, seleksiyon ile en güzel yavru elde etmeye yönelik amacımıza hizmet etmiştir. 2018 yılından itibaren kedi sağlığı ve üretimi noktasındaki deneyimlerimiz 2022 yılında optimal seviyeye ulaşmıştır.

Tüm patilerimiz, kafeslerde değil geniş ortamlarda, besin değeri yüksek özel diyetlerle ve veteriner hekim kontrolünde büyütülmektedir. 

İlanlar